Overheid in Noord-Brabant

Gemeente Bergen op Zoom (Noord-Brabant)

Pagina 1 van 6 (54 resultaten)

Dhr. Theo Wingens

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: augustus 2018 (4 maanden in dienst)
Toelichting: Theo Wingens is lid van het directieteam / directeur, gemeente Bergen op Zoom.Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf januari 2018 tot augustus 2018 is Theo Wingers waarnemend gemeentesecretaris.

2006 - 2009
Theo Wingens is directeur Middelen, gemeente Bergen op Zoom.
Aanverwant:2001 - 2005Dhr. Theo Wingens, Directeur, gemeente Breda

Dhr. Louis Wijten

Functie: RaadslidPolitiek: Lijst Linssen
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2014 (4 jaar, 7 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Louis Wijten (Lijst Linssen) 51 voorkeurstemmen. Louis Wijten heeft 86 voorkeurstemmen bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2010.
   
Louis Weijten was een raadsperiode eerder tevens gemeenteraadslid.

Dhr. Evert Weys

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GBWP (2014-)
Coalitie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: oktober 2011 (7 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Evert Weys (GBWP) 123 voorkeurstemmen.
Aanverwant:2004 - heden Dhr. Evert Weys, Hoofdafdeling, gemeente Tholen

Mevr. Annemarie Vrijenhoek

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: juli 2010 (8 jaar, 5 maanden in dienst)
Portefeuille: Wonen en VolkshuisvestingWerkzaamheden bij de Overheid:
Annemarie Vrijenhoek is afdelingshoofd Economie, Cultuur & Educatie, gemeente Bergen op Zoom (vanaf juli 2010). Vanaf juli 2013 is Annemarie Vrijenhoek hoofd stedelijke ontwikkeling.

2006 - 2010
Annemarie Vrijenhoek is afdelingshoofd Bedrijvigheid, Toerisme & Vergunningen, gemeente Bergen op Zoom.

Dhr. John Voets

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Steunpunt Bergen op Zoom (2018-)
Politiek leider Steunpunt Bergen op Zoom
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst sinds: maart 2018 (8 maanden in dienst)

Mevr. Simone Vincken

Functie: AccountmanagerIn dienst sinds: februari 2011 (7 jaar, 10 maanden in dienst)
Portefeuille: Economische Zaken

Dhr. Stijn Verstraten

Functie: DirecteurIn dienst sinds: juli 2013 (5 jaar, 5 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale ZakenToelichting: Concernmanager Mens & Organisatie.
Lid van managementteam en afdelingsmanager Maatschappelijke ontwikkeling.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2006 tot 2010 was Stijn Verstraten afdelingshoofd Welzijn en Zorg.

Dhr. Hanspeter Verroen

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: mei 2018 (6 maanden in dienst)

Dhr. Stefaan Verheugt

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (8 maanden in dienst)

Dhr. Erik Verbogt

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2015 (3 jaar, 10 maanden in dienst)
Toelichting: Tot 4 november 2015 was Erik Verbogd raadslid voor de politieke partij 'Lijst Linssen'.