Overheid in Noord-Brabant

Gemeente Dongen (Noord-Brabant)

Pagina 1 van 3 (24 resultaten)

Dhr. Willem Vulto

Functie: GriffierIn dienst sinds: juli 2006 (11 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Willem Vulto is raadsgriffier van de gemeenteraad in Dongen.Van 2004 tot 2006 was Willem Vulto commissiegriffier en plaatsvervangend griffier in de gemeenteraad van Dongen.

Dhr. André Vonk

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA
Politiek leider CDA
Lijsttrekker CDA (2014)
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2010 (8 jaar, 21 dagen in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Gemeenteraadslid André Vonk is fractievoorzitter namens het CDA in de gemeenteraad van Dongen.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 (gemeente Dongen) is André Vonk lijsttrekker. Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft André Vonk (CDA) 952 voorkeurstemmen. In 2010 heeft Andre Vonk 137 voorkeurstemmen.


Mevr. Marly Verbruggen

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: april 2011 (7 jaar, 21 dagen in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Marly Verbruggen is teamleider Juridische Kwaliteitszorg en P&O bij de gemeente Dongen.

Dhr. Hein Vera

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: april 2011 (7 jaar, 21 dagen in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Hein Vera is teamleider Informatievoorziening en werkplekbeheer bij de gemeente Dongen.

Dhr. Erik van Ommen

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: januari 2007 (11 jaar, 3 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Hoofd bedrijfsbureau, gemeente Dongen.

Dhr. Henk van Noort

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: november 2005 (12 jaar, 5 maanden in dienst)
Portefeuille: BedrijfsvoeringToelichting: Gemeentesecretaris Henk van Noort heeft in zijn portefeuille: management gemeentelijke organisatie.Werkzaamheden bij de Overheid:
Henk van Noort is Algemeen Directeur / gemeentesecretaris, gemeente Dongen.

Mevr. Sarah van Ingen

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: april 2008 (10 jaar, 21 dagen in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Sarah van Ingen is communicatieadviseur en woordvoerder pers bij de gemeente Dongen.

Dhr. Koenraad van Eersel

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2010 (8 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Koenraad van Eersel (CDA) 322 voorkeurstemmen. In 2010 heeft Koenraad van Eersel 177 stemmen.

Mevr. Eline van Boxtel-Pullens

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter PvdA
Lijsttrekker PvdA (2014, 2018)
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2010 (8 jaar, 1 maand in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Eline van Boxtel is fractievoorzitter van de PvdA in de gemeenteraad van Dongen. 

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Eline van Boxtel-Pullens (PvdA) 859 voorkeurstemmen. In 2010 heeft Eline van Boxtel-Pullens 168 voorkeurstemmen.

Mevr. Bea van Beers

Functie: WethouderPolitiek: PvdA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: april 2014 (3 jaar, 12 maanden in dienst)
Portefeuille: Recreatie / Toerisme, Ruimtelijke ordening , Toezicht en (integrale) handhaving, Milieu / Duurzaamheid / Afval, Onderwijs, Wonen en VolkshuisvestingToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Bea van Beers (PvdA) heeft in haar portefeuille: Leefbaarheid: dorps- en wijkraden, Inwonerparticipatie, Ruimtelijk beleid (incl. natuurbeleid), Woonbeleid, Bouw- en woningtoezicht, Centrumontwikkeling, Milieu, Recreatie en toerisme, Onderwijs en educatie, Jeugd- en jongerenbeleid.

Bea van Beers is de derde locoburgemeester bij de gemeente Dongen.
Werkzaamheden bij de Overheid:
In verband met zwangerschapsverlof wordt Bea van Beers tijdelijk als wethouder vervangen (15 september 2017 - 15 januari 2018).
      
Vanaf 9 juli 2015 tot 30 oktober 2015 wordt Bea van Beers tijdelijk als wethouder vervangen in verband met zwangerschapsverlof.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Bea van Beers (PvdA) 360 voorkeurstemmen.
Aanverwant:heden Mevr. Bea van Beers, Raadslid, PvdA Dongen, gemeente Dongen