Overheid in Noord-Brabant

Gemeente Eersel (Noord-Brabant)

Pagina 1 van 3 (26 resultaten)

Dhr. Hans van Bree

Functie: GriffierIn dienst sinds: augustus 2016 (2 jaar, 9 maanden in dienst)

Mevr. Nicky Fischer

Functie: Cluster-/sectorhoofdIn dienst sinds: augustus 2007 (11 jaar, 9 maanden in dienst)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening Toelichting: Teamcoordinator Ruimte.Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf 2016 is Nicky Fischer teamleider analyse en advies bij de veiligheidsregio Brabant-Zuidoost.

Van 2007 tot 2016 is Nicky Fischer communicatieadviseur (pers woordvoerder / PR) bij de gemeente Eersel

Dhr. Roy Cornelissen

Functie: Projectmanager/-leiderIn dienst sinds: september 2010 (8 jaar, 8 maanden in dienst)
Portefeuille: Ruimtelijke ordening Werkzaamheden bij de Overheid:
Roy Cornelissen is projectleider Ruimtelijke Ontwikkeling bij de gemeente Eersel.
Aanverwant:2010 - heden Dhr. Roy Cornelissen, Hoofdafdeling, gemeente Maastricht

Dhr. Wim Wouters

Functie: BurgemeesterIn dienst vanaf: juni 2019
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Toezicht en (integrale) handhaving, Openbare orde en Veiligheid

Dhr. Thijs Offermans

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: juli 2016 (2 jaar, 10 maanden in dienst)
Portefeuille: P&O, BedrijfsvoeringToelichting: Van juli 2016 tot december 2016 is Thijs Offermans waarnemend gemeentesecretaris.

Van 2010 tot 2016 is Thijs Offermans afdelingshoofd Bedrijfsvoering bij de gemeente Eersel.

Van 2005 tot 2010 was Thijs Offermans afdelingshoofd Ruimtelijk Beheer.

Mevr. Nancy Hendricks

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: juni 2010 (8 jaar, 11 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Nancy Hendricks is afdelingshoofd Ontwikkeling bij de gemeente Eersel.
Aanverwant:1997 - 2010Mevr. Nancy Hendricks, Hoofdafdeling, gemeente Oirschot1991 - 1997Mevr. Nancy Hendricks, Beleidsmedewerker, gemeente Bergeijk

Dhr. André Huijbregts

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2007 (12 jaar, 2 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft André Huijbregts (CDA) 60 voorkeurstemmen.

Mevr. Henny van Dooren-van Beers

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter CDA (2014-)
Lijsttrekker CDA (2018)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2014 (5 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Henny van Dooren-van Beers (CDA) 57 voorkeurstemmen.

Dhr. Joseph Vos

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: oktober 2017Uit dienst vanaf: juni 2019 (1 jaar, 8 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, P&O, Regionale samenwerking, Juridische zaken, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Toezicht en (integrale) handhaving, Communicatie / PR / (city-)marketing / Representatie, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Bestuursperiode 2018-2019
Waarnemend Joseph Vos heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid, Personeel en organisatie, Dienstverlening, Algemene coördinatie van het beleid, Toezicht en handhaving zwaardere criminaliteit / controle inrichtingen, toezicht en handhaving ruimtelijke ordening, Representatie, Communicatie, Juridische zaken, GRSK en Overige bedrijfsvoering.

Bestuursperiode 2017-2018
Joseph Vos heeft in zijn portefeuille: Veiligheid, Personeel, Handhaving, Representatie, Participatie, Dienstverlening en Communicatie.

Mevr. Sophie Tinnemans

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 1 maand in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Vanaf eind september 2018 wordt Sophie Tinnemans tijdelijk als raadslid vervangen (zwangerschapsverlof).