Overheid in Noord-Brabant

Gemeente Haaren (Noord-Brabant)

Pagina 1 van 5 (50 resultaten)

Dhr. Tiny Assink

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Progressief 96
Lijsttrekker Progressief 96 (2010, 2014)
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 10 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 is Tiny Assink lijsttrekker van Progressief 96 in de gemeente Haaren.

Tiny Assink is fractievoorzitter van Progressief 96, in de gemeenteraad van Haaren.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 was Tiny Assink tevens lijsttrekker van Progressief 96 in de gemeente Haaren.


Dhr. Jos Barends

Functie: RaadslidPolitiek: Progressief 96
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: januari 2008Uit dienst sinds: maart 2014 (6 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
In november 2013 geeft Jos Barends aan dat hij stopt bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014. Op dat moment is Jos Barends 30 jaar lid van de gemeenteraad van Haaren. Voor 2006 was Jos Barends tevens lid van de gemeenteraad.

Mevr. Ans Beijens-Swalen

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2010 (7 jaar, 10 maanden in dienst)

Mevr. Carine Blom

Functie: RaadslidPolitiek: Progressief 96
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: september 2011 (1 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
2006 - 2010
Carine Blom (Progressief 96) is wethouder bij de gemeente Haaren. In haar portefeuille heeft Carine Blom sociale zaken en volksgezondheid.

Mevr. Carine Blom-Kerstens

Functie: RaadslidPolitiek: Progressief 96
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2014 (3 jaar, 10 maanden in dienst)

Dhr. Jan Brenninkmeijer

Functie: RaadslidPolitiek: CDA Haaren
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: april 2011 (1 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
2006 - 2009
Jan Brenninkmeijer is wethouder en loco-burgemeester CDA, gemeente Haaren
Portefeuille: Milieu, mobiliteit en Bedrijfsvoering
Aanverwant:2011 - heden Dhr. Jan Brenninkmeijer, Statenlid, CDA, Provincie Noord-Brabant

Dhr. Don Burgers

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst gegaan: januari 1972Uit dienst sinds: januari 1979 (7 jaar, 2 dagen in dienst geweest)
Aanverwant:1996 - 1997Dhr. Don Burgers, Waarnemend burgemeester, CDA, gemeente Middelburg1997 - 1998Dhr. Don Burgers, Waarnemend burgemeester, CDA, gemeente Almelo1989 - 1996Dhr. Don Burgers, Burgemeester, CDA, gemeente 's Hertogenbosch (Den Bosch)

Dhr. Eric Dammingh

Functie: HoofdafdelingIn dienst gegaan: juli 2010Uit dienst sinds: januari 2017 (6 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Eric Dammingh is afdelingshoofd Ontwikkeling, gemeente Haaren.
Aanverwant:2010 - 2014Dhr. Eric Dammingh, Raadslid, PvdA- Groenlinks, gemeente Vught

Dhr. Eric Dammingh

Functie: GriffierIn dienst sinds: januari 2017 (1 jaar, 21 dagen in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van oktober 2015 tot januari 2017 is eric Dammingh plaatsvervangend griffier.

Dhr. Fred de Graaf

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: VVDIn dienst gegaan: januari 1995Uit dienst sinds: januari 1996 (1 jaar, 0 dag in dienst geweest)
Toelichting: Waarnemend burgemeester bij de voormalige gemeente Helvoirt.Aanverwant:2014 - 2014Dhr. Fred de Graaf, Waarnemend burgemeester, VVD, gemeente Amstelveen2013 - 2014Dhr. Fred de Graaf, Waarnemend burgemeester, VVD Bronckhorst, gemeente Bronckhorst2003 - heden Dhr. Fred de Graaf, Lid van de 1e kamer, VVD, Eerste Kamer1989 - 1999Dhr. Fred de Graaf, Burgemeester, VVD, gemeente Vught1999 - 2011Dhr. Fred de Graaf, Burgemeester, VVD Apeldoorn, gemeente Apeldoorn1996 - 1997Dhr. Fred de Graaf, Waarnemend burgemeester, VVD, gemeente Tilburg1981 - 1989Dhr. Fred de Graaf, Burgemeester, VVD, gemeente Utrechtse Heuvelrug1978 - 1981Dhr. Fred de Graaf, Raadslid, VVD, gemeente Voorschoten