Overheid in Noord-Brabant

Gemeente Oss (Noord-Brabant)

Statistieken gemeente Oss

Oppervlakte: 10.442 ha.
Aantal zetels: 37
Aantal inwoners (actueel): 90.376
Aantal inwoners januari 2017: 90.376
Aantal inwoners maart 2016: 90.168
Aantal inwoners december 2015: 90.019
Aantal inwoners maart 2015: 89.903
Aantal inwoners mei 2014: 85.085
januari 2014: 85.039
november 2013: 84.959
augustus 2013: 84.944
mei 2013: 84.867
2012: 84.343
Aantal inwoners jan 2010: 77.392
Aantal inwoners jan 2009: 77.097
Bevolking jan 2008: 76.732
Inwonersaantal 2007: 76.652
Inwonersaantal 2006: 76.416
Inwonersaantal 2005: 76.300
Inwonersaantal 2004: 76.307

Contact gemeente Oss

Raadhuisplein 2, 5341 GM, Oss
Tel 0412-629911
E-mail: Gemeente@oss.nl
Website: www.oss.nl

+ meer informatie (aantal zetels en ranking)

Ranking langstzittende raadsleden
VDG - Voor De Gemeenschap, Dhr. Ziya Aydogan: 14 jaarBeter Oss, Dhr. Joop van Orsouw: 7 jaarVVD, Dhr. Henk Wijnstekers: 7 jaarPvdA, Dhr. Iris van Dinther: 6 jaarD66, Dhr. Frans Molenkamp: 6 jaarCDA, Dhr. Toon Jaspers: 6 jaarSP, Dhr. Albert Arends: 6 jaarGroenLinks, Dhr. Dolf Warris: 2 jaar

Pagina 1 van 8 (72 resultaten)

Dhr. Nurretin Altundal

Functie: RaadslidPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: januari 2015 (2 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Nurrettin Altundal (SP) 23 voorkeurstemmen.

Dhr. Albert Arends

Functie: RaadslidPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 9
In dienst sinds: januari 2011 (6 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Albert Arends (SP) 43 voorkeurstemmen.

Eerder was Albert Arends ook raadslid (tot 2006).

Dhr. Ziya Aydogan

Functie: RaadslidPolitiek: VDG - Voor De Gemeenschap
Coalitie, aantal zetels: 11
In dienst sinds: januari 2010 (7 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Ziya Aydogan (Voor De Gemeenschap) 375 voorkeurstemmen.

Mevr. Marijke Beijers

Functie: GriffieIn dienst sinds: juni 2008 (9 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Raadsadviseur Gemeenteraad Oss.

Mevr. Lia Berben

Functie: Directeur
Werkzaamheden bij de Overheid:
Directeur Dienst Publiekszaken, gemeente Oss.

Dhr. Johan Berendsen

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: juni 2010 (7 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Johan Berendsen is afdelingshoofd van de afdeling Wijkzaken in de gemeente Oss.

Dhr. Berry Berendsen

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: april 2003 (14 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Berry Berendsen is projectleider bij de gemeente Oss.

Mevr. Ester Biezen

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: november 2009 (7 jaar, 9 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Ester Biezen is Hoofd Werk & Inkomen bij de gemeente Oss. Tevens is Ester Biezen regionaal projectleider participatiewet.

Dhr. Hans Boerboom

Functie: RaadslidPolitiek: VDG - Voor De Gemeenschap
Coalitie, aantal zetels: 11
In dienst sinds: maart 2006 (11 jaar, 5 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Hans Boerboom (VDG) 787 voorkeurstemmen.
     
Van 2000 tot 2006 was Hans Boerboom wethouder in de gemeente Oss.

Mevr. Thecla Bos-Hemminga

Functie: RaadslidPolitiek: VDG - Voor De Gemeenschap
Coalitie, aantal zetels: 11
In dienst sinds: januari 2011 (6 jaar, 7 maanden in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in november 2014 heeft Thecla Bos (VDG) 468 voorkeurstemmen.