Overheid in Noord-Brabant

Gemeente Vught (Noord-Brabant)

Pagina 1 van 15 (143 resultaten)

Mevr. Elise Adriaanse-van Riel

Functie: RaadslidPolitiek: SP / Ons Vught
Oppositie
In dienst gegaan: januari 2006Uit dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 2 maanden in dienst geweest)

Mevr. Joep Baartmans-van den Boogaart

Functie: Waarnemend burgemeesterPolitiek: PvdAIn dienst gegaan: januari 2006Uit dienst sinds: april 2007 (1 jaar, 2 maanden in dienst geweest)

Dhr. J.L.M. Bastings

Functie: Gemeentesecretaris

Mevr. Tessa Beckman

Functie: RaadslidPolitiek: SPIn dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: maart 2010 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)

Mevr. Tessa Beckman

Functie: RaadslidPolitiek: SP
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst gegaan: mei 2015Uit dienst sinds: april 2016 (11 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Tot 2015 was Tessa Beckman burgerlid.

Tessa Beckman is voorzitter van de SP-afdeling Vught.

Mevr. Floor Bink

Functie: RaadslidPolitiek: PvdA / GroenLinks
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Floor Bink-Bongaarts (PvdA-GroenLinks) 223 voorkeurstemmen.

Dhr. Fried Boers

Functie: WethouderPolitiek: Gemeentebelangen Vught
Coalitie
In dienst gegaan: maart 1974Uit dienst sinds: maart 1978 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Van 1982 tot 1986 was Fried Boers wederom wethouder in Vught.

Van 1962 tot 1974 was Fried Boers eerder gemeenteraadslid, waarvan in de eerste raadsperiode voor een andere fractie. Tevens was Fried Boers raadslid van 1978-1982.

Dhr. Ben Brands

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider PvdA - GroenLinks
Lijsttrekker PvdA - GroenLinks (2010)
Coalitie
In dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: mei 2010 (4 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Toelichting: Tot augustus 2015 was Ben Brands lid van de PvdA.Werkzaamheden bij de Overheid:
1999 - 2006
Gemeenteraadslid / fractievoorzitter PvdA - GroenLinks Vught, gemeente Vught.
Aanverwant:2010 - heden Dhr. Ben Brands, Wethouder, Partij dorpsbelangen, gemeente Maasdonk

Dhr. Rob Brekelmans

Functie: GemeentesecretarisIn dienst gegaan: augustus 2009Uit dienst sinds: juni 2013 (3 jaar, 10 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Rob Brekelmans is algemeen directeur en gemeentesecretaris van de gemeente Vught.
Aanverwant:2013 - heden Dhr. Rob Brekelmans, Gemeentesecretaris, gemeente Binnenmaas2007 - 2009Dhr. Rob Brekelmans, Gemeentesecretaris, gemeente Goirle2003 - 2007Dhr. Rob Brekelmans, Gemeentesecretaris, gemeente Oss

Dhr. Fons Brekelmans

Functie: RaadslidPolitiek: Gemeentebelangen Vught
Aantal zetels: 6
In dienst gegaan: maart 1966Uit dienst sinds: maart 1970 (4 jaar, 1 dagen in dienst geweest)