Overheid in Noord-Brabant

Gemeente Waalre (Noord-Brabant)

Pagina 1 van 3 (28 resultaten)

Dhr. Pascal Beaujan

Functie: BeleidsmedewerkerIn dienst sinds: januari 2009 (10 jaar, 4 maanden in dienst)
Portefeuille: Milieu / Duurzaamheid / Afval

Mevr. Joke Beuger

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter GroenLinks (2018-)
Lijsttrekker GroenLinks (2018)
Oppositie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: maart 2010 (9 jaar, 2 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Tot november 2017 is Joke Beuger raadslid (fractievoorzitter) voor de politieke partij 'Nieuw Elan Waalre'. Tot april 2014 was Joke Beuger lid van de D66-fractie.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Joke Beuger (D66) 332 voorkeurstemmen. 


Dhr. Axel Bijnen

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 1 maand in dienst)

Dhr. Jan Brenninkmeijer

Functie: BurgemeesterPolitiek: CDAIn dienst sinds: januari 2015 (4 jaar, 4 maanden in dienst)
Portefeuille: Algemene en bestuurlijke zaken, ICT, Internationale betrekkingen / Grensoverschrijdende samenwerking, Regionale samenwerking, Brandweer / Politie, Burgerzaken, Toezicht en (integrale) handhaving, Communicatie / PR / (city-)marketing / Representatie, Openbare orde en VeiligheidToelichting: Coalitieperiode 2018-2022
Jan Brennikmeijer heeft in zijn portefeuille: Openbare orde en veiligheid (incl. driehoeksoverleg), Vertegenwoordiging gemeente (incl. representatie gemeente), Brandweer/rampenbestrijding, Integrale handhaving, Netwerkgemeente (incl. De Kracht van Waalre), Internationale zaken, Vluchtelingen/asielzoekers (exclusief inburgering), Communicatie, Website, ICT Hosting/Systeembeheer en Informatiebeveiliging.

Jan Brenninkmeijer is zowel voorzitter van het college van en wethouders (B&W) als voorzitter van de gemeenteraad van Waalre.

Dhr. Jo Claessen

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter AWB (2017-)
Politiek leider AWB
Oppositie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2014 (5 jaar, 1 maand in dienst)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Jo Claessen (Aals-Waalre Belang/A-WB) 94 voorkeurstemmen.Aanverwant:2003 - 2013Dhr. Jo Claessen, Griffier, gemeente Waalre

Dhr. Freek Compagne

Functie: GemeentesecretarisIn dienst sinds: oktober 2013 (5 jaar, 7 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Freek Compagne is gemeentesecretaris van de gemeente Waalre. De gemeentesecretaris is de eerste adviseur van het college van B&W Waalre. Ook is Freek Compagne algemeen directeur van de ambtelijke organisatie.

Van augustus 2013 tot oktober 2013 is Freek Compagne plaatsvervangend gemeentesecretaris.
Aanverwant:1998 - 2008Dhr. Freek Compagne, Gemeentesecretaris, gemeente Sint-Oedenrode1996 - 1998Dhr. Freek Compagne, Hoofdafdeling, gemeente Tynaarlo

Dhr. Daan Damen

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter VVD (2019-)
Coalitie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: juni 2018 (11 maanden in dienst)

Dhr. Kees de Zeeuw

Functie: RaadslidPolitiek: Lijsttrekker D66 (2006,2010,2014,2018)
Oppositie, aantal zetels: 3
In dienst sinds: januari 2003 (16 jaar, 4 maanden in dienst)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Tot mei 2019 is Kees de Zeeuw fractievoorzitter namens D66 in de gemeenteraad van Waalre.

Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Kees de Zeeuw (D66) 948 voorkeurstemmen.


Dhr. Pieter Donders

Functie: RaadslidPolitiek: AWB
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst sinds: maart 2018 (1 jaar, 1 maand in dienst)

Mevr. Christine Eeken-van Hoof

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 2
In dienst sinds: juni 2018 (11 maanden in dienst)