Overheid in Noord-Brabant

Gemeente Waalwijk (Noord-Brabant)

Pagina 1 van 11 (101 resultaten)

Mevr. Mascha Arts

Functie: Communicatieadviseur / perswoordvoerderIn dienst gegaan: augustus 2005Uit dienst sinds: november 2013 (8 jaar, 3 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Mascha Arts is coordinator van het bureau communicatie bij de gemeente Waalwijk.
Aanverwant:1993 - 2005Mevr. Mascha Arts, Hoofdafdeling, gemeente Tilburg

Mevr. Elly Baggerman

Functie: WethouderPolitiek: GroenLinks WaalwijkIn dienst gegaan: maart 2006Uit dienst sinds: mei 2008 (2 jaar, 2 maanden in dienst geweest)
Portefeuille: Sport, Cultuur, Recreatie / Toerisme, Onderwijs, WelzijnToelichting: Portefeuille: Welzijn, Onderwijs, Sport en recreatie, Cultuur, Monumenten en cultuurhistorische waarden, Archeologie en verantwoordelijk voor het Oud Archief in de gemeente Waalwijk.Werkzaamheden bij de Overheid:
In 2008 valt het college van B&W.

Dhr. Ronald Bakker

Functie: WethouderPolitiek: Politiek leider VVD
Lijsttrekker VVD (2014, 2018)
Coalitie, aantal zetels: 5
In dienst sinds: december 2012 (5 jaar, 4 maanden in dienst)
Portefeuille: Sociale Zaken, Economische ZakenToelichting: Coalitieperiode 2014-2018
Wethouder Ronald Bakker (VVD) heeft in zijn portefeuille: Economische zaken , Acquisitie bedrijventerreinen, Havens inclusief project Oostelijke insteekhaven, RKC, Coördinatie transities, Participatiewet-Wmo/AWBZ, Intergemeentelijke (operationele) samenwerking en het Parkmanagement/ Parkned. Ronald Bakker is wijkwethouder Waalwijk Zuid.

Bestuursperiode 2012-2014
Wethouder Ronald Bakker heeft in zijn portefeuille: WMO, P&O, sport, samenwerking, subsidies, ouderenbeleid en verantwoordelijk voor het sociaal-cultureel werk in de gemeente Waalwijk.
Werkzaamheden bij de Overheid:
Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft wethouder Ronald Bakker 1366 voorkeurstemmen. Ronald Bakker is lijsttrekker van de VVD.
 
Van mrt 2010 tot december 2012 was Ronald Bakker gemeenteraadslid van de VVD in Waalwijk.

Ronald Bakker was voorzitter van de VVD-afdeling Waalwijk.

Dhr. Marc Beckers

Functie: HoofdafdelingIn dienst sinds: augustus 2011 (6 jaar, 8 maanden in dienst)
Toelichting: Chief Information Security Officer.Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 2011 tot 2016 is Marc Beckers projectleider binnengemeentelijk gebruik basisgegevens (mGBA) bij de gemeente Waalwijk. Tevens is hij in dezelfde periode medewerker publiekszaken.
Aanverwant:2002 - 2006Dhr. Marc Beckers, Raadslid, VVD Beek, gemeente Beek

Dhr. Herman Bleekendaal

Functie: WethouderPolitiek: Gemeentebelangen Waalwijk
Coalitie
In dienst gegaan: januari 2004Uit dienst sinds: juni 2007 (3 jaar, 5 maanden in dienst geweest)

Mevr. Ineke Bourguignon-Slis

Functie: RaadslidPolitiek: VVD
Coalitie, aantal zetels: 6
In dienst gegaan: maart 2010Uit dienst sinds: maart 2014 (4 jaar, 25 dagen in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
Van 1998 tot 2006 was Ineke Bourguignon - Slis bestuurslid (secretaris) bij de VVD-afdeling in Waalwijk.

Dhr. Hans Brekelmans

Functie: WethouderPolitiek: Lokaal Belang
Coalitie, aantal zetels: 8
In dienst sinds: april 2015 (3 jaar, 24 dagen in dienst)
Portefeuille: Sport, Cultuur, OnderwijsToelichting: Bestuursperiode 2015-2018
Wethouder Hans Brekelmans (Lokaal Belang) heeft in zijn portefeuille: Onderwijs/passend onderwijs, Leerplicht –jeugdzorg ( na implementatie ca. 1-1-2015) – gezondheidszorg-kinderopvang, Maatschappelijk werk, ouderenbeleid, jeugd en jongerenbeleid, Samenlevingsopbouw /wijkgericht werken sociale component en coördinatie, Cultuur en archief, Sport, Centrumontwikkeling/coördinatie Waalwijk, Evenementen (exclusief vergunningen ), Projecten: verplaatsing Schoen en Ledermuseum, herontwikkeling schoollocaties Moller-Walewyc,, ontwikkeling Olympiazone en Wijkwethouder Waalwijk Noord.

Hans Brekelmans is loco-burgemeester.

Dhr. Hans Brekelmans

Functie: RaadslidPolitiek: LokaalBelang
Coalitie, aantal zetels: 9
In dienst gegaan: maart 2014Uit dienst sinds: april 2015 (1 jaar, 5 dagen in dienst geweest)
Toelichting: Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft Hans Brekelmans (LokaalBelang) 254 voorkeurstemmen.

Dhr. Jan Broeders

Functie: RaadslidPolitiek: Fractievoorzitter Werknemersbelang
Politiek leider Werknemersbelang
Lijsttrekker Werknemersbelang (2014, 2018)
Oppositie, aantal zetels: 1
In dienst gegaan: maart 1978Uit dienst sinds: maart 2018 (40 jaar, 1 maand in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:


Bij de gemeenteraadsverkiezingen in maart 2014 heeft lijsttrekker Jan Broeders 603 voorkeurstemmen.
 
Gemeenteraadslid Jan Broeders is fractievoorzitter van Werknemersbelang Waalwijk in de gemeenteraad Waalwijk.

Jan Broeders is raadsnestor. In september 2003 krijgt Jan Broeders een lintje (op dat moment was hij 25 jaar raadslid).


Dhr. Sjaak Broekmans

Functie: RaadslidPolitiek: CDA
Coalitie, aantal zetels: 4
In dienst gegaan: september 2005Uit dienst sinds: maart 2014 (8 jaar, 6 maanden in dienst geweest)
Werkzaamheden bij de Overheid:
In december 2013 geeft Sjaak Broekmans aan dat hij stopt bij de gemeenteraadsverkiezingen in 2014 (lijstduwer).